FashionStyle.pl  to serwis, który napędza moda. Można spełniać się w kierowaniu karierą wirtualnej modelki lub przy odrobinie talentu – zostać wirtualną projektantką i produkować ubrania, które zawładną modnym światem. Zdobywanie prestiżu pozwala piąć się w rankingu i zarabiać modolary. Oprócz kreowania trendów, trzeba pamiętać o rozrywce, dbaniu o linie i prawidłowym odżywianiu swojej postaci.

Fashionstyle.pl posiada ponad 250 tys. zarejestrowanych graczy.

Dla twórców serwisu jednym z ważniejszych aspektów jest społeczność FashionStyle – portal od zawsze tworzony był z dużym jej zaangażowaniem. Dzięki społecznościowym aspekcie serwisu, użytkownicy tworzą bardzo zżytą i aktywną grupę. Nastoletnie miłośniczki mody z całej Polski mogą wymieniać się doświadczeniami, dyskutować o trendach i dzielić się swoimi problemami.

Autorką pomysłu oraz oprogramowania serwisu jest Aleksandra Sitarska – 18-letnia programistka z Jastrzębia Zdroju.  Oprócz FashionStyle.pl, rozwija także swoją firmę Convallaria.pl. W 2009 roku brała udział w projekcie StartupSchool organizowanym przez firmę Kreativ Sp. z o.o. Spółka nie prowadzi w chwili obecnej działalności operacyjnej.