Łatwiejsze dodawanie zdjęć oraz nowy dział z aktualnościami i poradami w serwisie Fotosik.pl

06 Kwiecień, 2011

Fotosik.pl, największy polski serwis umożliwiający dzielenie się zdjęciami wprowadził nowy, ulepszony mechanizm dodawania zdjęć oraz wzbogacił serwis o nową sekcję Czytelnia z publikacjami dotyczącymi fotografii.

Nowa funkcjonalność znacznie ułatwia i przyspiesza dodawanie oraz organizację zdjęć w serwisie, oferując użytkownikom wygodny sposób na przyporządkowanie zdjęć do albumu, oznaczenie kategorią tematyczną oraz opisanie poszczególnych zdjęć. Dzięki nowemu narzędziu użytkownicy portalu będą mogli jeszcze łatwiej organizować swoje zdjęcia, jednocześnie prezentując je w bardziej atrakcyjny sposób oraz znacznie ułatwiając pozostałym użytkownikom dotarcie do wybranych przez użytkownika zdjęć.

Kolejną nowością w serwisie Fotosik.pl jest dział Czytelnia, w którym użytkownicy serwisu znajdą wiele ciekawych aktualności i porad z tematyki szeroko pojętej fotografii. W aktualnościach pojawią się informacje dotyczące samego serwisu i związanej z nim społeczności użytkowników, a także informacje o nowościach sprzętowych, ciekawych imprezach fotograficznych, konkursach oraz wiele innych ciekawostek ze świata fotografii. W Czytelni znalazły się również poradniki, o tym, jak robić dobre zdjęcia, jak i za ile kupić dobry sprzęt. Wszystkie publikacje zostaną wzbogacone atrakcyjnym materiałem zdjęciowym. W dziale Czytelnia oprócz materiałów tworzonych przez zespół Fotosik.pl i współpracowników znajdą się także materiały ze znanych i lubianych serwisów i blogów.

Fotosik.pl to największy polski serwis umożliwiający organizację i dzielenie się zdjęciami, odwiedzany miesięcznie przez 2 mln użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, styczeń 2011). W serwisie zarejestrowanych jest ponad 660 tys. Użytkowników, którzy dodali ponad 55 mln zdjęć.

Serwis Fotosik.pl zarządzany jest przez Medousa Sp. z o.o. należącą do grupy kapitałowej Digital Avenue S.A., spółki notowanej na rynku NewConnect GPW w Warszawie.